Склад: 60% Р2О5, 20% К2О
Нове фосфорно-калійне добриво на основі монокалійфосфата і ортофосфорної кислот, яке по своїх високих физико-хімічних і агрохімічних властивостях не має аналогів в світі. Вісококонцентрірованноє добриво, яке містить 60% з’єднань фосфору (Р2О5), 20% калія (К2О) і має кислий рн-2,2 (1% водного розчину).
За рахунок високої кислотності очищає системи краплинного поливши і краплинних ліній будь-якого типу від вапнякового і мікробіологічного нальотів і усуває потребу застосування небезпечних сильних кислот – ортофосфорної (H3PO4) і азотною (HNO3).
Агрохімічні властивості:
- має найвищий зміст з’єднань фосфору;
- швидко і повністю розчиняється у воді, має вищу розчинність порівняно з монокалійфосфатом, моноамонійфосфатом;
- запобігає появі і усуває вже освічений вапняковий наліт (солі кальцію, СаСО3) на стінках трубок і крапельниць поливних систем;
- подкисліваєт воду, що є цінним для води з високою твердістю, з високим вмістом бікарбонатів і для грунтів, які мають лужною рн, понад 7,2;
- за рахунок того, що підкисляє грунтового розчину покращує доступність культурам елементів мінерального живлення (з’єднань фосфору, мікроелементів Mn, Zn, Fe, B, Cu) з грунту і мінеральних добрив;
- не містить хлора і натрію і інших баластних токсичних з’єднань, що дозволяє отримувати врожайність культур покращуваногоякості, товарності і високої екологічності.
Рекомендації по застосуванню:
У Південних і Південно-східних регіонах України, де сьогодні більше всього вирощується овочевих, плодових культур і винограду, грунти мають лужною рн (рн понад 7,2) із-за підвищеного вмісту з’єднань кальцію, який знижує рухливість і доступність елементів мінерального живлення культурам. В той же час, застосування поливної води з високим вмістом бікарбонатів (НСО3) теж погіршує доступність елементів мінерального живлення культурам. При цьому застосування Пекасид є виходом з такого положення, оскільки це хімічно кисле добриво.
Пекасид рекомендується застосовувати, коли поливна вода містить високий вміст бікарбонатів (понад 1,5 - 2 ммоль/л) і є лужний (рн понад 7,2). За таких умов, Пекасид є безальтернативним добривом для приготування живильних робочих розчинів з метою підгодівлі овочевих, плодових культур, винограду, декоративних культур, особливо на карбонатних грунтах. Пекасид - добриво з дуже сильним ефектом того, що підкисляє: його нейтралізуюча сила щодо бікарбонату (HCO3 -) складає 240. Це означає, що 240 г Пекасида повністю нейтралізує *1 еквівалент HCO3 - в 1 м3 води.
Пекасид застосовується в робочих живильних розчинах систем краплинного поливу, малооб’ємної гідропоніки, а також при поливі шлангом - томатів, картоплі, огірків, перцю, капусти, лука, часнику, моркви, буряка столового, яблунь, винограду, персиків, слив, розсади, квітів і тому подібне.
На розсаді перше застосування Пекасида проводиться через 7 - 10 днів після появи сходів або відразу після висадки розсади в грунт. Після цього, можливий два варіанти його застосування : 1-2 рази на місяць по 05-1 кг/1000м2 води або 2-3 рази за період вегетації з розрахунку - 2-3 кг/1000м3 води. Залежно від біологічних особливостей вирощуваної культури, на 1 гектар застосовується від 50 до 100 кг Пекасида.
Змішування: Добриво сумісне зі всіма добривами, які застосовуються в системах краплинного поливу: аміачною селітрою, сульфатом амонія, карбамідом, сульфатом калія, сульфатом магнію, нітратом калія, нітратом кальцію, нітратом магнію і хелатнимі формами мікроелементів.
Головні переваги:
- Забезпечує рівномірний полив робочого розчину через системи краплинного поливу, його розподіл в період вегетації культур і стабільний рн в прикореневій зоні культур;
- Підвищує доступність елементів мінерального живлення культурам з грунту і добрив;
- Усуває блокування і очищає системи краплинного поливу від вапнякового і мікробіологічного нальотів;
- Усуває потребу додаткового застосування небезпечних хімічних кислот;
- Покращує зростання і розвиток культур, який забезпечує вищу врожайність її покращувану якість, товарність і високу екологічність;
JoomShopping Download & Support