Фунгіцид для ефективного захисту картоплі від фітофторозу
та огірків від несправжньої борошнистої роси.
Упаковка: 1 кг.
Діюча речовина: цимоксаніл – 4,2%, хлорокис міді – 39,8%
Препаративна форма: порошок, що змочується
Механізм дії:
Курзат® Р — порошок, що змочується, що вміщує 4,2% цимоксанілу та 39,8% хлорокису міді. Цимоксаніл має три механізми дії: профілактичний, лікувальний та як інгібітор спороутворення. Він проникає в листя та перерозподіляється всередині листка (локально-системно). Одночасно мідь проявляє мультиактивну дію на клітинному рівні, порушуючи багато життєво важливих функцій грибів-патогенів, що призводить до їхньої загибелі. Проте головним ефектом міді є пригнічення проростання спор грибів. Мідь також володіє антибактеріальним ефектом.
- Терміну від 1 до 6 годин після обробки достатньо, щоб цимоксаніл проник у листя, аби забезпечити надійний захист від фітофторозу та переноспорозу.
- Цимоксаніл перерозподіляється всередині листка і дає можливість компенсувати неповноту покриття листя робочим розчином.
Вказівки до застосування:
- Курзат® Р діє найбільш ефективно, якщо його застосовувати профілактично або на ранній стадії зараження, перед появою видимих на рослинах симптомів захворювання.
- Кількість обробок може змінюватись залежно від розвитку хвороби протягом сезону. Рекомендовано до 4-х обробок за сезон.
- Норма робочого розчину для картоплі — 400 — 600 л/га
- Норма робочого розчину для огірків — 600 л/га
Курзат® Р — розширений період застосування
- Курзат® Р слід застосовувати профілактично, перед тим, як захворювання буде помічено в полі
- Програми захисту культури повинні починатись з раннього виявлення первинної інфекції, базуючись на прогнозуванні хвороб. На площах, де такі методи не застосовуються, спеціалістам слід ретельно відстежувати локальні умови та починати профілактичне обприскування, як тільки погода стане сприятливою для появи інфекції (опади, висока зволоженість та помірна температура).
- За нормальних умов інтервал між обробками 10–12 діб забезпечує добрий контроль. За теплої та дощової погоди, яка веде до швидших темпів розвитку інфекції та підвищеного ризику захворювання, інтервал між обробками слід скоротити до 8 діб.