Упаковка: 20л.
Діюча речовина. Ацетохлор, 900 г/л. (Аналог Харнес)
Препаративна форма. Концентрат, що емульгується.
Хімічна група. Хлорацетоміди.
Переваги:
- забезпечує високу ефективність дії протягом тривалого часу (4-6 тижнів), в залежності від погодних умов;
- знищує бур’яни ще до появи їх сходів;
- виключає проведення міжрядних обробітків ґрунту;
- знімає проблему забур’яненості на початкових етапах росту і розвитку культури;
- забезпечує ефективне знищення бур’янів та отримання значного збільшення прибавки врожаю;
- швидко розкладається у ґрунті на нетоксичні сполуки.
Сумісність. Сумісний з грунтовими гербіцидами на відповідних культурах, рідкими добривами, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).
Механізм дії. Гербіцид системної дії. Дія гербіциду призводить до пригнічення розвитку та росту коріння і стеблової частини сходів бур’янів. Сходи бур’янів поглинають діючу речовину з верхнього шару ґрунту при проростанні і гинуть, не з’являючись на його поверхні.
Спектр дії.
Однорічні злакові: просо куряче, мишій сизий, мишій зелений, росичка, пажитниця, вівсюг.
Однорічні дводольні: щириця, амброзія, грицики звичайні, лобода біла, дурман, ромашка, гірчак, паслін чорний, портулак городній, зірочник середній, галінсога дрібноквіткова, рутка лікарська, жабрій звичайний.
Багаторічні: осот рожевий (сходи з насіння), гумай або сорго алепське (сходи з насіння).
Культура | Норма витрати препарату, л/га | Спектр дії | Спосіб, час обробки |
Соняшник, соя, кукурудза | 1,8-3,0 | Однорічні злакові та дводольні бур'яни | Обприскування ґрунту до посіву, під час посіву, після посіву, але до появи сходів культури |
Максимальна кількість обробок — 1. Період очікування від останньої обробки до збору врожаю не встановлюється.
Норма витрати робочого розчину — 200-300 л/га.
Норма застосування ХОРТУСУ залежить від: вмісту гумусу в грунті, механічного складу грунту (легкий, середній, важкий), а також від прогнозованої актуальної забур’яненості та погодних умов. Препарат вноситься на поверхню ґрунту. Ґрунт повинен бути досить вологим та дрібногрудкуватим, оскільки великі грудки збільшують площу поглинання і зменшують ефективність дії. Якщо ґрунт вологий, то заробка в ґрунт не проводиться. В умовах недостатньої вологості ґрунту необхідно провести заробку гербіциду механічним способом (легкими боронами), коригуючи з глибиною заробки культурної рослини.
ХОРТУС вноситься до посіву, під час посіву, після посіву, але допояви сходів культури. Оптимальні умови — випадання опадів або зрошення протягом 7-10 днів після обприскування, що посилює проникнення гербіциду в зону проростання насіння бур’янів.
В умовах надмірної вологості грунту та понижених температур повітря можливий прояв фітотоксичності у вигляді гофрованості листя та перетяжки стебла біля поверхні грунту, в окремих випадках часткова загибель посівів соняшнику та сої. На важких грунтах з високим вмістом гумусу норми максимальні; на легких грунтах з невисоким вмістом гумусу норму внесення доцільно знизити.
Токсичність. Класифікація ВООЗ: 2 клас небезпечності.
Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — не потребує.
Про нас
Доступ & Сервіс
Контакти
-
icon
Адреса : вул. Володимира Антоновича 7 (Артема 7), м.Вінниця.
-
icon
Email : office@zelenasadyba.com
- icon